Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Henke stavebníctvo

  Prezrite si Henke stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Henke stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Henke Caterpillar Grader 14H, 2007, Radlice

   Henke Caterpillar Grader 14HObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vhodné pre nasledovné stroje: bouwmachine, Transportná hmotnosť: 1588

   Radlice
   2007
   Holandsko, EDE, Nederland

   3 250 EUR
  • Henke 36R10, Pluhy

   Henke 36R10

   Pluhy

   Spojené štáty, Titan Outlet Store - Moorhead

   3 177 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Henke stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Henke stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Henke stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.