Počet inzerátov: 2

Henke stavebníctvo

Prezrite si Henke stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Henke stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Henke Caterpillar Grader 14H, 2007, Radlice

  Henke Caterpillar Grader 14HObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vhodné pre nasledovné stroje: bouwmachine, Transportná hmotnosť: 1588

  Radlice
  2007
  Holandsko, EDE, Nederland

  3 250 EUR
 • Henke 2309, Iné

  Henke 2309

  Iné

  Spojené štáty, Campbellsville, Kentucky

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Henke stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Henke stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Henke stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.