Počet inzerátov: 1

GHH Fahrzeuge stavebníctvo

Prezrite si GHH Fahrzeuge stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky GHH Fahrzeuge stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
  • GHH Fahrzeuge Tunnellader GHH LF4.1, Podzemné nakladače

    GHH Fahrzeuge Tunnellader GHH LF4.1Typ karosérie: Kĺbový, Typ kabíny: Otvorená kabína, Max. menovitá hmotnosť: 4500, Motor: Deutz Diesel, Vyrobené v štáte: DE, Dodacie podmienky: FOB EXW

    Podzemné nakladače

    Nemecko

    Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie GHH Fahrzeuge stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie GHH Fahrzeuge stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie GHH Fahrzeuge stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.