Počet inzerátov: 2

Finnsuoja stavebníctvo

Prezrite si Finnsuoja stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Finnsuoja stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Povýšenie
  Finnsuoja SP-1, 2017, Búracie kladivá / Zbíjačky

  Finnsuoja SP-1Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: Kaikkiin iskuvasara merkkeihin., Označené CE: Áno, Vyrobené v štáte: FI

  Búracie kladivá / Zbíjačky
  2017
  Fínsko

  Ponúknite cenu
 • Finnsuoja Räjäytyssuojamattoja, 2017, Ďalšie komponenty

  Finnsuoja RäjäytyssuojamattojaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Ďalšie komponenty
  2017
  Fínsko

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Finnsuoja stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Finnsuoja stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Finnsuoja stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.