Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Fini stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fini stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
2 Výsledkov hľadania v "Fini stavebníctvo"
inzeráty/stránka
 • Fini BSC 20, 2000, Kompresory

  Fini BSC 20Výkon kompresora: Áno 72 , Prevádzkový tlak: 10, Motor: 15 KW, Druh pohybu: Statický, Typ kompresora: Skrutkové kompresory

  Kompresory
  2000 12900 h
  Poľsko, Stawiec, Milicz

  1 545 EUR
 • Fini 180 SPV, 2008, Kompresory

  Fini 180 SPV

  Kompresory
  2008
  United Arab Emirates

  14 956 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Fini stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Fini stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Fini stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.