Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Fini kompresory a príslušenstvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fini kompresory a príslušenstvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kompresory a príslušenstvo.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Fini stavebníctvo"
  • Fini PLUS 40, 2005, Kompresory

   Fini PLUS 40Výkon kompresora: 3 90 , Prevádzkový tlak: 10, Motor: 30 KW

   Kompresory
   2005
   Poľsko, Stawiec, Milicz

   2 792 EUR
  • Fini BSC 20, 2000, Kompresory

   Fini BSC 20Výkon kompresora: Áno 72 , Prevádzkový tlak: 10, Motor: 15 KW, Druh pohybu: Statický, Typ kompresora: Skrutkové kompresory

   Kompresory
   2000 12900 h
   Poľsko, Stawiec, Milicz

   1 511 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Fini kompresory a príslušenstvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Fini kompresory a príslušenstvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Fini kompresory a príslušenstvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.