Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Fantuzzi stavebníctvo

  Prezrite si Fantuzzi stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Fantuzzi stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Fantuzzi REGGIANE MHC 65, 2002, Prístavné žeriavy

   Fantuzzi REGGIANE MHC 65Označené CE: Áno, Zdvíhacia kapacita: 40000

   Prístavné žeriavy
   2002
   Taliansko

   Ponúknite cenu
  • Fantuzzi Regiane RTG, 2003, Prístavné žeriavy

   Fantuzzi Regiane RTGOznačené CE: Áno, Zdvíhacia kapacita: 41000, Pôvodná farba: blu/rosso, Pohon žeriavu: VOLVO TWD1630G, Carrier type: Kolesový, Dodacie podmienky: FAS

   Prístavné žeriavy
   2003 17 243 h
   Taliansko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Fantuzzi stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Fantuzzi stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Fantuzzi stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.