Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Elia Peroni stavebníctvo

  Prezrite si Elia Peroni stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Elia Peroni stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Elia Peroni Magnaco, 1990, Finišéry

   Elia Peroni MagnacoObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Hrubá hmotnosť: 4x2, Carrier type: Kolesový, Vyrobené v štáte: IT

   Finišéry
   1990 2 000 h
   Španielsko, Bejar (Salamanca)

   12 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Elia Peroni stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Elia Peroni stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Elia Peroni stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.