Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dalbe stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dalbe stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  2 Výsledkov hľadania v "Dalbe stavebníctvo"
  inzeráty/stránka
  • Dalbe HS 251, 1998, Stavebné žeriavy

   Dalbe HS 251Označené CE: Áno, Zdvíhacia kapacita: 2000, Výška zdvihu: 1850

   Stavebné žeriavy
   1998
   Španielsko

   14 000 EUR
  • Dalbe HS251, 2007, Rychlostavitelné žeriavy

   Dalbe HS251Zdvíhacia kapacita: 2000, Boom length: 2700, Zdvíhacia kapacita: 20, Maximálna nosnosť na konci výložníka: 700, Dĺžka výložníka žeriavu: 2700, Výška zdvihu: 1800, Výška háku žeriavu - horizontálný výložník: 1800

   Rychlostavitelné žeriavy
   2007
   Taliansko, NORTH OF ITALY

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Dalbe stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Dalbe stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Dalbe stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.