Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Dala-Klippen stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Dala-Klippen stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  2 Výsledkov hľadania v "Dala-Klippen stavebníctvo"
  inzeráty/stránka
  • Dala-Klippen 180, 2014, Rotátory

   Dala-Klippen 180Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Označené CE: Áno, Prevádzkový tlak: 200-250

   Rotátory
   2014
   Švédsko, Nås

   3 102 EUR
  • Dala-Klippen DGC-180, 2016, Drapáky

   Dala-Klippen DGC-180Vyrobené v štáte: SE

   Drapáky
   2016
   Švédsko, Östervåla

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Dala-Klippen stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Dala-Klippen stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Dala-Klippen stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.