Počet inzerátov: 2

Comilev stavebníctvo

Prezrite si Comilev stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Comilev stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Comilev EN120TF1, 2009, Autoplošiny

  Comilev EN120TF1Pracovná výška: 4x4 / x 2 (voliteľne), Max vodorovný dosah: 700, Hrubá hmotnosť: 3500, Zdvíhacia kapacita: 120

  Autoplošiny
  2009
  Poľsko, Rzeszów

  14 057 EUR
 • Comilev EN 120 TF1, 2009, Autoplošiny

  Comilev EN 120 TF1Pracovná výška: 4x4 / x 2 (voliteľne), Typ pohonu: Naftový, Typ ramena: Personálne zdvíhacie plošiny

  Autoplošiny
  2009
  Francúzsko

  9 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Comilev stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Comilev stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Comilev stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.