Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Comilev stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Comilev stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  2 Výsledkov hľadania v "Comilev stavebníctvo"
  inzeráty/stránka
  • Comilev EN120TF1, 2009, Autoplošiny

   Comilev EN120TF1Pracovná výška: 4x4 / x 2 (voliteľne), Max vodorovný dosah: 700, Hrubá hmotnosť: 3500, Zdvíhacia kapacita: 120

   Autoplošiny
   2009
   Poľsko, Rzeszów

   14 019 EUR
  • Comilev EN 120 TF1, 2009, Autoplošiny

   Comilev EN 120 TF1Pracovná výška: 4x4 / x 2 (voliteľne), Typ pohonu: Naftový, Typ ramena: Personálne zdvíhacie plošiny

   Autoplošiny
   2009
   Francúzsko

   9 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Comilev stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Comilev stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Comilev stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.