Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si BSM príslušenstvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky BSM príslušenstvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz príslušenstvo.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "BSM stavebníctvo"
  • BSM Tillthuvud, 2008, Ďalšie komponenty

   BSM TillthuvudObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Vhodné pre nasledovné stroje: Hyd B20 fäste, Označené CE: Áno

   Ďalšie komponenty
   2008
   Švédsko

   2 636 EUR
  • BSM Verkstad Asfaltskärare B20, 2016, Frézy, nožnice

   BSM Verkstad Asfaltskärare B20Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Označené CE: Áno

   Frézy, nožnice
   2016
   Švédsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie BSM príslušenstvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie BSM príslušenstvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie BSM príslušenstvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.