Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  BMT stavebníctvo

  Prezrite si BMT stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky BMT stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • BMT Tieflöffel 1400 mm/1290L SW3 HD, 2013, Hĺbkové lopaty

   BMT Tieflöffel 1400 mm/1290L SW3 HDObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Vhodné pre nasledovné stroje: VOLVO EC240/EC290, Označené CE: Áno, Obsah lopaty: 1.29e+006, Transportná hmotnosť: 965, Vyrobené v štáte: AT

   Hĺbkové lopaty
   2013
   Rakúsko, Ascendum Zentrale Bergheim b. Salzburg

   Ponúknite cenu
  • BMT Böschungslöffel 1800mm SW2-Q, 2010, Rotátory

   BMT Böschungslöffel 1800mm SW2-QObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Rotátory
   2010
   Rakúsko, Ascendum Zentrale Bergheim b. Salzburg

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie BMT stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie BMT stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie BMT stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.