Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Blizzard stavebníctvo

  Prezrite si Blizzard stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Blizzard stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Blizzard 860SW-TR, 2012, Pluhy

   Blizzard 860SW-TRTransportná hmotnosť: 450

   Pluhy
   2012
   Švédsko, Hammarö

   Ponúknite cenu
  • Blizzard 8611TR, 2012, Pluhy

   Blizzard 8611TRVhodné pre nasledovné stroje: Hjullastare:6-12 t Traktor:100-200 hp, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Transportná hmotnosť: 780

   Pluhy
   2012
   Švédsko, Hammarö

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Blizzard stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Blizzard stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Blizzard stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.