Výsledky vyhľadávania

Prezrite si BJD stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky BJD stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky.
Zobrazujem: 1 - 2 / 2
inzeráty/stránka
2 Výsledkov hľadania v "BJD stavebníctvo"
 • BJD 55, Drvičky

  BJD 55Posledná revízia: 2013, Druh pohybu: Statický, Stupeň drvenia: Primárne, Typ drviča: Odrazový drvič

  Drvičky

  Spojené kráľovstvo, Flint, UK

  Ponúknite cenu
 • BJD 36 x 48, Drvičky

  BJD 36 x 48Druh pohybu: Statický, Stupeň drvenia: Sekundárne, Typ drviča: Kladivkový drvič, Výstupná kapacita (t/h): 295, Vstupná kusovost: 500, Transportné rozmery (DxŠxV): 2.33 X 1.75 X 0.99

  Drvičky

  United Arab Emirates, Sharjah, UAE

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie BJD stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie BJD stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie BJD stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.