Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Barmac stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Barmac stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky.
Zobrazujem: 1 - 3 / 3
inzeráty/stránka
3 Výsledkov hľadania v "Barmac stavebníctvo"
 • Barmac 9600, 1991, Drvičky

  Barmac 9600Motor: 160kw

  Drvičky
  1991
  Maďarsko, Lábatlan

  55 306 EUR
 • Barmac 9600, Drvičky

  Barmac B9600 MKIIDruh pohybu: Mobilný, Stupeň drvenia: Sekundárne, Typ drviča: Odrazový drvič, Transportné rozmery (DxŠxV): 8.74 X 2.45 X 4.75

  Drvičky

  United Arab Emirates, Sharjah, UAE

  Ponúknite cenu
 • Barmac B7150, 2008, Drvičky

  Barmac B7150

  Drvičky
  2008
  Spojené štáty, Billings, Montana

  Ponúknite cenu

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Barmac stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Barmac stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Barmac stroje a zariadenia pre ťažbu, recykláciu a skládky, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.