Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Arcomet žeriavy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Arcomet žeriavy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz žeriavy.
  Zobrazujem: 1 - 2 / 2
  inzeráty/stránka
  2 Výsledkov hľadania v "Arcomet stavebníctvo"
  • Arcomet Fahrwerk, 1993, Diely a zariadenia žeriavov

   Arcomet Fahrwerk

   Diely a zariadenia žeriavov
   1993
   Nemecko

   Ponúknite cenu
  • Arcomet A28A, 1999, Stavebné žeriavy

   Arcomet A28AObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Označené CE: Áno, Zdvíhacia kapacita: 2000, Maximálna nosnosť na konci výložníka: 900, Boom length: 2800, Výška zdvihu: 2100

   Stavebné žeriavy
   1999
   Nemecko, Siegen

   19 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Arcomet žeriavy, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Arcomet žeriavy, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Arcomet žeriavy, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.