Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Arcomet stavebníctvo

  Prezrite si Arcomet stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Arcomet stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Arcomet A28A, 1998, Rychlostavitelné žeriavy

   Arcomet A28AObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Zdvíhacia kapacita: 2000, Označené CE: Áno, Boom length: 2800, Maximálna nosnosť na konci výložníka: 900, Výška zdvihu: 2100

   Rychlostavitelné žeriavy
   1998
   Nemecko, Siegen

   17 900 EUR
  • Arcomet Fahrwerk, 1993, Diely a zariadenia žeriavov

   Arcomet Fahrwerk

   Diely a zariadenia žeriavov
   1993
   Nemecko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Arcomet stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Arcomet stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Arcomet stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.