Počet inzerátov: 2

Antonelli stavebníctvo

Prezrite si Antonelli stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Antonelli stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Antonelli VTA/15, 1972, Tandemové valce

  Antonelli VTA/15

  Tandemové valce
  1972
  Taliansko, AGRI MACHINE FOCSANI (ROMANIA)

  3 000 EUR
 • Antonelli VFA42, 1980, Finišéry

  Antonelli VFA42Hrubá hmotnosť: 4000, Typ kabíny: Otvorená kabína, Motor: DV 1500 SLANZI, Transportné rozmery (DxŠxV): 4 55x3 15x2 40 , Carrier type: Kolesový

  Finišéry
  1980 3400 h
  Srbsko, Kraljevo

  8 900 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Antonelli stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Antonelli stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Antonelli stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.