Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Airpress kompresory a príslušenstvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Airpress kompresory a príslušenstvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz kompresory a príslušenstvo.
  Zobrazujem: 1 - 1 / 1
  inzeráty/stránka
  1 Výsledkov hľadania v "Airpress stavebníctvo"
  • Airpress SCHROEFCOMPRESSOR CO, 2016, Kompresory

   Airpress SCHROEFCOMPRESSOR COObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Výkon kompresora: 600, Prevádzkový tlak: 10, Motor: 7.5 pk, Hrubá hmotnosť: 310, Transportné rozmery (DxŠxV): 1935x620x1400

   Kompresory
   2016
   Holandsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Airpress kompresory a príslušenstvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Airpress kompresory a príslušenstvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Airpress kompresory a príslušenstvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.