Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Тerex stavebníctvo z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Тerex stavebníctvo zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz stavebníctvo.
  1 Výsledkov hľadania v "Тerex stavebníctvo"
  inzeráty/stránka
  • Тerex 825, 2014, Rýpadlo-nakladače

   Тerex 825Druh náhonu: 4 WD, Hrubá hmotnosť: 7600, Typ karosérie: Pevný rám, Motor: 4, Maximálna rýchlosť: 40, Výkon motora: 112, Pôvodná farba: СЕРЫЙ, Vyrobené v štáte: RU

   Rýpadlo-nakladače
   2014 4000 h
   Ruská federácia, г. Краснодар, ул. Ростовское шоссе, 43

   40 660 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých stavebných strojov z podkategórie Тerex stavebníctvo, ktoré sa ponúkajú na predaj. Ak chcete pridať inzeráty do obľúbených, alebo porovnať výrobky, ktoré vás zaujmú, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa obrázka použitého stavebného stroja z podkategórie Тerex stavebníctvo, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Potom vyberte jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania použitých strojov z vybranej podkategórie Тerex stavebníctvo, alebo zmeniť váš dotaz, použite voľbu Nové vyhľadávanie (v hornej časti stránky).

  Nezabudnite pravidelne navštevovať Mascus, pretože nové inzeráty ponúkajúce použité stroje sa tu objavují každý deň.