Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Tabbert preprava

  Prezrite si Tabbert preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Tabbert preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Tabbert Puccini 560, 2005, Ďalšie prívesy

   Tabbert Puccini 560Posledná revízia: 2020-05-31, Rok registrácie: 2016-05-31, Typ nápravy: 1, Výrobca / Karoséria: Tabbert, Rozmery predných pneumatík: 205/70R15C, Max. užitočné zaťaženie: 120, Hrubá hmotnosť: 1600, Vehicle's outer dimensions: 7650x2500x, V záruke: Nej, Farba: Vit

   Ďalšie prívesy
   2005
   Švédsko

   13 119 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Tabbert preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Tabbert preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Tabbert preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.