Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Schier preprava

  Prezrite si Schier preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Schier preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Schier Auflieger 3X Plane 3:achser, 2006, Plachtové návesy

   Schier Auflieger 3X Plane 3:achserRok registrácie: 2006-05, Typ nápravy: 3, Typ odpruženia: Air-air, Vybavenie: ABS

   Plachtové návesy
   2006
   Nemecko

   4 900 EUR
  • Schier Kofferanhänger mit Hubboden, 1993, Skriňové prívesy

   Schier Kofferanhänger mit HubbodenRázvor náprav: MaxPayload, : GrossWeight, : SuspensionType, : CargoSpaceDimensions, : FrontTyreSize, : RearTyreSize, : Colour, : TruckExtras, : OtherInformation

   Skriňové prívesy
   1993
   Nemecko

   9 900 EUR
  • Schier SZA-24-17.5, 1996, Prívesy s bočnou zhrnovacou plachtou

   Schier SZA-24-17.5

   Prívesy s bočnou zhrnovacou plachtou
   1996
   Portugalsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Schier preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Schier preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Schier preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.