Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Použité náhradné diely Scania cr19 normal

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých Scania cr19 normal náhradné diely na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Scania CR19 NORMAL, Kabíny

   Scania CR19 NORMAL

   Kabíny

   Portugalsko, Leiria
   24h

   5 000 EUR
  • Scania CR19 NORMAL, 2008, Kabíny

   Scania CR19 NORMALTransportná hmotnosť: 1150, Transportné rozmery (DxŠxV): 0 x 0 x 0

   Kabíny
   2008 870 115 km
   Portugalsko, Leiria
   24h

   6 500 EUR
  • Scania CR19 NORMAL, Kabíny

   Scania CR19 NORMALTransportná hmotnosť: 900

   Kabíny

   Portugalsko, Leiria
   24h

   5 000 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Scania cr19 normal náhradné diely, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Scania cr19 normal náhradné diely na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Scania cr19 normal náhradné diely, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.