Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 4

  Použité náhradné diely nezaradené Scania cr19 highline

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých Scania cr19 highline náhradné diely nezaradené na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Scania CR19 HIGHLINE, Kabíny

   Scania CR19 HIGHLINETransportná hmotnosť: 1000, Transportné rozmery (DxŠxV): 0 x 0 x 0

   Kabíny

   Portugalsko, Leiria
   24h

   7 500 EUR
  • Scania CR19 HIGHLINE, Kabíny

   Scania CR19 HIGHLINE

   Kabíny

   Portugalsko, Leiria
   24h

   5 000 EUR
  • Scania CR19 HIGHLINE, Kabíny

   Scania CR19 HIGHLINETransportná hmotnosť: 1000, Transportné rozmery (DxŠxV): 0 x 0 x 0

   Kabíny

   Portugalsko, Leiria
   24h

   6 500 EUR
  • Scania CR19 Highline, Náhradné diely nezaradené

   Scania CR19 Highline

   Náhradné diely nezaradené

   Holandsko, Druten, Nederland

   950 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Scania cr19 highline náhradné diely nezaradené, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Scania cr19 highline náhradné diely nezaradené na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Scania cr19 highline náhradné diely nezaradené, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.