Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Nokab preprava

  Prezrite si Nokab preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Nokab preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Nokab Skåptrailer, 2001, Skriňové návesy

   Nokab SkåptrailerRok registrácie: 2000-09-27, Typ nápravy: 3, Max. užitočné zaťaženie: 28960, Hrubá hmotnosť: 36500, Rozmer zadných pneumatík: 385/65R2 5

   Skriňové návesy
   2001
   Švédsko, Trelleborg

   3 966 EUR
  • Nokab HFR, 1995, Skriňové návesy

   Nokab HFRRok registrácie: 1994-09-15, Typ nápravy: 3, Max. užitočné zaťaženie: 31930, Hrubá hmotnosť: 42000, Typ odpruženia: Air-air

   Skriňové návesy
   1995
   Švédsko, Trelleborg

   1 932 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Nokab preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Nokab preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Nokab preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.