Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Challenger návesy na predaj

  Prezrite si Challenger návesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Challenger návesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz návesy.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Challenger 47 FT, 1992, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicamiChallenger 47 FT

   Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
   1992
   Mexico, Cuauhtemoc, Chihuahua

   28 975 EUR
  • Challenger RG50, 2019, Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicamiChallenger RG50

   Valníkové návesy/Návesy sa sklápacím bočnicami
   2019
   Spojené štáty, Phillipston, Massachusetts

   31 650 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Challenger návesy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Challenger návesy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Challenger návesy, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.