Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Metalovouga preprava

  Prezrite si Metalovouga preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Metalovouga preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Metalovouga TANK 37.5k L, 1991, Cisternové návesy

   Metalovouga TANK 37.5k LRok registrácie: 1991, Výrobca / Karoséria: METALOVOUGA, Typ nápravy: 3, Max. užitočné zaťaženie: 27050, Hrubá hmotnosť: 33500, Typ odpruženia: Air-air

   Cisternové návesy
   1991
   Belgicko, BE

   11 850 EUR
  • Metalovouga 37, 1999, Cisternové návesy

   Metalovouga 37Rok registrácie: 1999

   Cisternové návesy
   1999
   Portugalsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Metalovouga preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Metalovouga preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Metalovouga preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.