Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Hobbs preprava

  Prezrite si Hobbs preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Hobbs preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Hobbs 32 FT FRAMELESS END DUMP, 1977, Vyklápacie prívesy

   Hobbs 32 FT FRAMELESS END DUMP

   Vyklápacie prívesy
   1977
   Spojené štáty, Covington, Tennessee

   8 145 EUR
  • Hobbs, 1978, Vyklápacie prívesy

   Hobbs

   Vyklápacie prívesy
   1978
   Spojené štáty, St. George, South Carolina

   13 440 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Hobbs preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Hobbs preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Hobbs preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.