Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité dodávky a ľahké úžitkové vozidlá Ford custom

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých dodávky a ľahké úžitkové vozidlá na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Ford Custom, 2018, DodávkyFord CustomObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Rok registrácie: 2018-01-23, Riadenie: Vľavo, Axle configuration: 2 WD, Palivo: Naftový, Výkon motora: 169.95, Zdvihový objem motora: 1995, Prevodovka: Automat, Rozmer pneumatík: 215/65R16C, Rázvor náprav: 3300, Max. užitočné zaťaženie: 719, Hrubá hmotnosť: Bočné dvere, Farba: Silver, Vybavenie: Centrálne zamykanie

   Dodávky
   2018 45 000 km
   Švédsko

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Ford custom dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Ford custom dodávky a ľahké úžitkové vozidlá na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Ford custom dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.