Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité manipulácia s nákladom Fassi f130

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých Fassi f130, F 130 manipulácia s nákladom na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Fassi F 130, 2005, Nakladacie žeriavyFassi F130 AC.22Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 3

   Nakladacie žeriavy
   2005
   Portugalsko

   10 500 EUR
  • Fassi F 130, 2005, Nakladacie žeriavyFassi F130 A.22Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 2

   Nakladacie žeriavy
   2005
   Portugalsko

   10 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Fassi f130, F 130 manipulácia s nákladom, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Fassi f130, F 130 manipulácia s nákladom na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Fassi f130, F 130 manipulácia s nákladom, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.