Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité Lecinena chladiarenské prívesy na predaj

  Prezrite si Lecinena chladiarenské prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Lecinena chladiarenské prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz chladiarenské prívesy.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Lecinena TANDEM ISOTERMO, 2002, Chladiarenské prívesyLecinena TANDEM ISOTERMORok registrácie: 2002, Rozmery predných pneumatík: 9.5R17.5, Rozmer zadných pneumatík: 9.5R17.5, Max. užitočné zaťaženie: 12500, Hrubá hmotnosť: 16000, Brzdy: tambor, Typ odpruženia: Air-air, Rozmery nákladového priestoru (dĺžka x šírka x výška): 8.28x2.44x2.80, V záruke: 6 meses, Vehicle's outer dimensions: 10.87, Vybavenie: Bubnové brzdy

   Chladiarenské prívesy
   2002
   Španielsko

   7 000 EUR
  • Lecinena REMOLQUE RR2EDA, 2005, Chladiarenské prívesyLecinena REMOLQUE RR2EDA

   Chladiarenské prívesy
   2005
   Španielsko

   13 800 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Lecinena chladiarenské prívesy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Lecinena chladiarenské prívesy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Lecinena chladiarenské prívesy, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.