Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité Kel-Berg chladiarenské prívesy na predaj

  Prezrite si Kel-Berg chladiarenské prívesy z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Kel-Berg chladiarenské prívesy zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz chladiarenské prívesy.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Kel-Berg LAMBERET CITY TRAILER 3 Akslet, 2019, Chladiarenské prívesyKel-Berg LAMBERET CITY TRAILER 3 AksletClimate control: Refridgerated Freezer Heated , Výrobca / Karoséria: LAMBERET, Hrubá hmotnosť: 45000

   Chladiarenské prívesy
   2019
   Nórsko, Larvik

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Kel-Berg chladiarenské prívesy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Kel-Berg chladiarenské prívesy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Kel-Berg chladiarenské prívesy, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.