Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Použité rigids Chevrolet w5500

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých Chevrolet w5500 rigids na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých rigids alebo všetky Chevrolet w5500 rigids triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Chevrolet W5500, 2005, Nákladné vozidlá bez nadstavby

   Chevrolet W5500

   Nákladné vozidlá bez nadstavby
   2005
   Spojené štáty, Miami, Florida

   10 965 EUR
  • Chevrolet W5500, 2007, Skriňová nadstavba

   Chevrolet W5500

   Skriňová nadstavba
   2007
   Spojené štáty, Miami, Florida

   11 777 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Chevrolet w5500 rigids, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Chevrolet w5500 rigids na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Chevrolet w5500 rigids, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.