Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Bil-Jax preprava

  Prezrite si Bil-Jax preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bil-Jax preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Bil-Jax Escalate, 2009, Nízko rámové nákladné automobily

   Bil-Jax Escalate

   Nízko rámové nákladné automobily
   2009
   Spojené štáty, Bolingbrook, Illinois

   14 688 EUR
  • Bil-Jax Escalate, 2009, Nízko rámové nákladné automobily

   Bil-Jax Escalate

   Nízko rámové nákladné automobily
   2009
   Spojené štáty, Bolingbrook, Illinois

   10 200 EUR
  • Bil-Jax TE7000, 2008, Ľahké prívesy do 3500 kg

   Bil-Jax TE7000

   Ľahké prívesy do 3500 kg
   2008
   Spojené štáty, Miami, Florida

   6 936 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Bil-Jax preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Bil-Jax preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Bil-Jax preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.