Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Bergmann preprava

  Prezrite si Bergmann preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Bergmann preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Bergmann D110 13, 1981, Vyklápacie prívesy

   Bergmann D110 13Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav predných pneumatík: 20%, Stav zadných pneumatík: 30%, Rozmery predných pneumatík: 12.5/80-18, Rozmer zadných pneumatík: 12.5/80-18

   Vyklápacie prívesy
   1981
   Nemecko, 48480 Spelle

   3 500 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Bergmann preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Bergmann preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Bergmann preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.