Vyhľadávanie použitého zariadenia Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité návesy Barneoud gas 50524 liter gas tank,gaz propan propane lpg /

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých Barneoud gas 50524 liter gas tank,gaz propan propane lpg / návesy na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých alebo všetky triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Barneoud Gas 50524 Liter Gas tank,Gaz Propan Propane LPG /, 1992, Cisternové návesyBarneoud Gas 50524 Liter Gas tank,Gaz Propan Propane LPG /Rok registrácie: 1992, Výrobca / Karoséria: Barneoud, Typ nápravy: 3, Max. užitočné zaťaženie: 21700, Hrubá hmotnosť: 34000, Brzdy: drum, Typ odpruženia: Leaf-leaf, Vyrobené v štáte: nl, Vybavenie: Bubnové brzdy

   Cisternové návesy
   1992
   Holandsko, EDE, Nederland

   22 750 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Barneoud gas 50524 liter gas tank,gaz propan propane lpg / návesy, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Barneoud gas 50524 liter gas tank,gaz propan propane lpg / návesy na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Barneoud gas 50524 liter gas tank,gaz propan propane lpg / návesy, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.