Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  Amco Veba preprava

  Prezrite si Amco Veba preprava z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Amco Veba preprava zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz preprava.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Amco Veba V 810 2S CE, 2007, Nakladacie žeriavy

   Amco Veba V 810 2S CE

   Nakladacie žeriavy
   2007
   Česká republika

   10 026 EUR
  • Amco Veba V812 4s Kran Crane HDS, 2008, Nakladacie žeriavy

   Amco Veba V812 4s Kran Crane HDSPočet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 4, Diaľkové ovládanie: Radio, Transportná hmotnosť: 1800

   Nakladacie žeriavy
   2008
   Poľsko

   10 000 EUR
  • Amco Veba 17000/2S, 2000, Nakladacie žeriavy

   Amco Veba 17000/2STon meters: 17, Počet nadstavcov hydraulického výložníka: 2, Dosah hydrauliky: 609, Sada hadíc a rúrok: Áno

   Nakladacie žeriavy
   2000
   Taliansko, Italy

   10 800 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii Amco Veba preprava, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie Amco Veba preprava na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie Amco Veba preprava, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.