Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 1

  Použité rigids [Other] workhorse p42

  Tu je zoznam aktuálne dostupných použitých [Other] workhorse p42 rigids na predaj na serveri Mascus. Môžete použiť triedenie inzerátov podľa ceny, roku výroby alebo krajiny. K dispozícii je tiež zoznam ďalších použitých rigids alebo všetky [Other] workhorse p42 rigids triedené podľa modelu.

  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • WORKHORSE P42, 2002, Skriňová nadstavba

   WORKHORSE P42

   Skriňová nadstavba
   2002
   Spojené štáty, Miami, Florida

   11 777 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitej dopravnej kategórie nachádzajúce sa v podkategórii [Other] workhorse p42 rigids, ktorá sa ponúka na predaj. Ak máte záujem o akúkoľvek použitú techniku z podkategórie [Other] workhorse p42 rigids na predaj, kliknite na zaškrtávacie políčko vedľa jeho obrázku a pridajte inzerát do obľúbených, alebo ho porovnajte s inými zaujímavými ponukami. Ak chcete spresniť výsledky vyhľadávania, prosím vráťte sa na začiatok tejto stránky a použite voľbu Nové vyhľadávanie. Následne vo vyhľadávacom formulári môžete vyplniť značku, model, cenu alebo štát požadovanej techniky z podkategórie [Other] workhorse p42 rigids, podľa toho čo vás zaujíma.

  Prosím neváhajte kontaktovať tím Mascus SK, ak máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa služieb portálu Mascus. Navštivujte Mascus pravidelne, jedine tak vám neuniknú novo pridané inzeráty z kategórie preprava, napr. Nákladné automobily, Ťahače, Prívesy, Dodávky a ľahké úžitkové vozidlá, Autobusy a ďalšia Prepravná technika. Aktualizácie týchto inzerátov prebieha totiž každý deň.