Počet inzerátov: 3

ZTS poľnohospodárske stroje

Prezrite si ZTS poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky ZTS poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • ZTS vibration barrel, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  ZTS vibration barrelVýkon motora: , Ďalšie informácie: Vibračný valec ZTS, r.v.1988, benzínový motor Honda, price 1200 eur

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Slovenská republika

  1 200 EUR
 • ZTS UNK, 1990, Čelné nakladače a rýpadlá

  ZTS UNKObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Typ pripojenia: Ďalšie, Adaptéry: Vysokovýklopná lyžice, Vyrobené v štáte: CZ

  Čelné nakladače a rýpadlá
  1990
  Česká republika

  5 958 EUR
 • ZTS AGROMETALL VS 1800, 2011, Traktory

  ZTS AGROMETALL VS 1800Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  2011
  Česká republika

  2 268 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii ZTS poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie ZTS poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie ZTS poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.