Výsledky vyhľadávania

Prezrite si ZTS agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky ZTS agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "ZTS agriculture"
inzeráty/stránka
 • ZTS vibration barrel, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  ZTS vibration barrelĎalšie informácie: Vibračný valec ZTS, r.v.1988, benzínový motor Honda, price 1200 eur

  Ďalšie poľnohospodárske stroje

  Slovenská republika

  1 200 EUR
 • ZTS UNK, 1990, Čelné nakladače a rýpadlá

  ZTS UNKObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Typ pripojenia: Ďalšie, Adaptéry: Vysokovýklopná lyžice, Vyrobené v štáte: CZ

  Čelné nakladače a rýpadlá
  1990
  Česká republika

  5 755 EUR
 • ZTS UNK, 1993, Čelné nakladače a rýpadlá

  ZTS UNKPosledná revízia: 2016, Zdvíhacia kapacita: 6000, Výška zdvihu: 370, Hydraulické ovládanie lopaty: Áno, Tlmič nárazov nákladu: Áno, Stabilizátor: Áno, Adaptéry: Vysokovýklopná lyžice Vidlica na hnoj , Vyrobené v štáte: CZ

  Čelné nakladače a rýpadlá
  1993 3754 h
  Ukrajina

  12 152 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii ZTS agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie ZTS agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie ZTS agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.