Počet inzerátov: 2

ZTS poľnohospodárske stroje

Prezrite si ZTS poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky ZTS poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • ZTS vibration barrel, vin 403, 1988, Ďalšie poľnohospodárske stroje

  ZTS vibration barrel, vin 403Ďalšie informácie: Vibration roller ZTS, r.v.1988, benzin,  engine Honda, price 1200 eur Follow us on Facebook Slovakfinance       +421 914 733 333 – We speak

  Ďalšie poľnohospodárske stroje
  1988
  Slovenská republika

  1 200 EUR
 • ZTS AGROMETALL VS 1800, 2011, Traktory

  ZTS AGROMETALL VS 1800Typ traktora: Poľnohospodárske traktory

  Traktory
  2011
  Česká republika

  2 323 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii ZTS poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie ZTS poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie ZTS poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.