Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Zanon agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Zanon agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
3 Výsledkov hľadania v "Zanon agriculture"
inzeráty/stránka
 • Zanon TST 2000 mulcsozó, 2015, Mulčovače

  Zanon TST 2000 mulcsozóKonfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 200, Vyrobené v štáte: IT

  Mulčovače
  2015
  Maďarsko, Kaposújlak

  3 979 EUR
 • Zanon TFX 1500 mulcsozó, 2015, Mulčovače

  Zanon TFX 1500 mulcsozóKonfigurácia pohonu: Mounted, Pracovná šírka: 150, Vyrobené v štáte: IT

  Mulčovače
  2015
  Maďarsko, Kaposújlak

  2 101 EUR
 • Zanon ZD 30/7-DR, 2015, Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo

  Zanon ZD 30/7-DR

  Ďalšie stroje na spracovanie pôdy a príslušenstvo
  2015
  Rumunsko, Tarcea, Bihor, Romania

  7 750 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Zanon agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Zanon agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Zanon agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.