Počet inzerátov: 4

Wolagri poľnohospodárske stroje

Prezrite si Wolagri poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wolagri poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Wolagri FW35, 2009, Ovíjačky

  Wolagri FW35

  Ovíjačky
  2009
  Litva, Rietavas

  5 000 EUR
 • Wolagri T12, Drviče a rezače balíkov

  Wolagri T12Vyrobené v štáte: IT

  Drviče a rezače balíkov

  Lotyšsko, Kuldiga LV-3301 Ēdoles 54a

  7 500 EUR
 • Wolagri Vega 170 HD, 2011, Lisy na okrúhle balíky

  Wolagri Vega 170 HDObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Lisy na okrúhle balíky
  2011
  Dánsko, Vinderup

  14 774 EUR
 • Wolagri Pony 100 Combi, 2013, Lisy na okrúhle balíky

  Wolagri Pony 100 CombiObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Lisy na okrúhle balíky
  2013
  Dánsko, Nørager

  31 563 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Wolagri poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Wolagri poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Wolagri poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.