Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  WKM poľnohospodárske stroje

  Prezrite si WKM poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky WKM poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • WKM Hexa, 2003, Repné kombajny

   WKM HexaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Konfigurácia pohonu: Self-propelled, Working width, rows: 9, Lifting system: Share, Maximálny objem nákladu: 4e+007, Vyrobené v štáte: NL

   Repné kombajny
   2003 4 782 h
   Holandsko, Steenwijk

   Ponúknite cenu
  • WKM 9000, 1998, Repné kombajny

   WKM 9000Konfigurácia pohonu: Self-propelled, Working width, rows: 6, Maximálny objem nákladu: 1.4e+007, Vyrobené v štáte: NL

   Repné kombajny
   1998 3 850 h
   Holandsko, Vollenhove

   Ponúknite cenu

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii WKM poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie WKM poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie WKM poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.