Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si Wilson agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wilson agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  2 Výsledkov hľadania v "Wilson agriculture"
  inzeráty/stránka
  • Wilson 42 X 96, 2010, Obilné návesy

   Wilson 42 X 96Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Stav predných pneumatík: 70%%, Hrubá hmotnosť: Nie

   Obilné návesy
   2010
   Spojené štáty, Bradford, TN

   29 211 EUR
  • Wilson 48 X 102, 1989, Obilné návesy

   Wilson 48 X 102Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Hrubá hmotnosť: Nie

   Obilné návesy
   1989
   Spojené štáty, Bradford, TN

   9 338 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Wilson agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Wilson agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Wilson agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.