Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Wielton poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Wielton poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wielton poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Wielton 7000, 2013, Aplikačné cisterny

   Wielton 7000Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Objem nádrže: 7000

   Aplikačné cisterny
   2013
   Slovenská republika

   Ponúknite cenu
  • Wielton PRS-2/W12, 2016, Vyklápacie prívesy

   Wielton PRS-2/W12

   Vyklápacie prívesy
   2016
   Poľsko

   12 834 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Wielton poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Wielton poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Wielton poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.