Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 2

  Wematik poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Wematik poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wematik poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Wematik Sydney 125, 2015, Mulčovače

   Wematik Sydney 125Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 125

   Mulčovače
   2015
   Nemecko, 17094 Pragsdorf

   1 345 EUR
  • Wematik 1,75 m AB, 2015, Mulčovače

   Wematik 1,75 m ABObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 175

   Mulčovače
   2015
   Nemecko, 17094 Pragsdorf

   1 600 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Wematik poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Wematik poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Wematik poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.