Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Wematik agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Wematik agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
2 Výsledkov hľadania v "Wematik agriculture"
inzeráty/stránka
 • Wematik 1,75 m AB, 2015, Mulčovače

  Wematik 1,75 m ABObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 175

  Mulčovače
  2015
  Nemecko, 17094 Pragsdorf

  1 600 EUR
 • Wematik Sydney 125, 2015, Mulčovače

  Wematik Sydney 125Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Pracovná šírka: 125

  Mulčovače
  2015
  Nemecko, 17094 Pragsdorf

  1 345 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Wematik agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Wematik agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Wematik agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.