Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt

  Výsledky vyhľadávania

  Prezrite si VPM agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky VPM agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
  3 Výsledkov hľadania v "VPM agriculture"
  inzeráty/stránka
  • VPM 1000, 2015, Posýpače soli a piesku

   VPM 1000

   Posýpače soli a piesku
   2015
   Dánsko, Hadsten

   3 899 EUR
  • VPM 1000, 2012, Posýpače soli a piesku

   VPM 1000Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Posýpače soli a piesku
   2012
   Dánsko, Hadsten

   2 555 EUR
  • VPM 1100, 2010, Posýpače soli a piesku

   VPM 1100Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Posýpače soli a piesku
   2010
   Dánsko, Hadsten

   1 318 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii VPM agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie VPM agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie VPM agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.