Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 3

  VPM poľnohospodárske stroje

  Prezrite si VPM poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky VPM poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • VPM 1000, 2012, Posýpače soli a piesku

   VPM 1000Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

   Posýpače soli a piesku
   2012
   Dánsko, Hadsten

   2 553 EUR
  • VPM 1000, 2015, Posýpače soli a piesku

   VPM 1000

   Posýpače soli a piesku
   2015
   Dánsko, Hadsten

   3 896 EUR
  • VPM 1100, 2010, Posýpače soli a piesku

   VPM 1100Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

   Posýpače soli a piesku
   2010
   Dánsko, Hadsten

   1 317 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii VPM poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie VPM poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie VPM poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.