Počet inzerátov: 3

VPM poľnohospodárske stroje

Prezrite si VPM poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky VPM poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • VPM 1000, 2012, Posýpače soli a piesku

  VPM 1000Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Posýpače soli a piesku
  2012
  Dánsko, Hadsten

  2 555 EUR
 • VPM 1000, 2015, Posýpače soli a piesku

  VPM 1000

  Posýpače soli a piesku
  2015
  Dánsko, Hadsten

  3 900 EUR
 • VPM 1100, 2010, Posýpače soli a piesku

  VPM 1100Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5

  Posýpače soli a piesku
  2010
  Dánsko, Hadsten

  1 318 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii VPM poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie VPM poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie VPM poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.