Počet inzerátov: 4

Vogelsang poľnohospodárske stroje

Prezrite si Vogelsang poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vogelsang poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Vogelsang Gülleverteiler, 2015, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Vogelsang Gülleverteiler

  Rozmetadlá priemyselných hnojív
  2015
  Nemecko

  Ponúknite cenu
 • Vogelsang Beckmann + Vollmer KSE / SL6G, 2014, Rozmetadlá priemyselných hnojív

  Vogelsang Beckmann + Vollmer KSE / SL6GPracovná šírka: 600

  Rozmetadlá priemyselných hnojív
  2014
  Nemecko

  11 345 EUR
 • Vogelsang RP280S, 2002, Kalová čerpadla a miešadla

  Vogelsang RP280SPosledná revízia: 14.12.2017, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Transportná hmotnosť: 200, Vyrobené v štáte: DE

  Kalová čerpadla a miešadla
  2002
  Lotyšsko, Dobele

  3 400 EUR
 • Vogelsang 7,5M. SORTJORDS NEDF, Aplikačné cisterny

  Vogelsang 7,5M. SORTJORDS NEDFObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3

  Aplikačné cisterny

  Dánsko

  2 283 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Vogelsang poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Vogelsang poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Vogelsang poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.