Počet inzerátov: 3

Vistech poľnohospodárske stroje

Prezrite si Vistech poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vistech poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Vistech viska, pneuma ja hydropneumakoneet, 2015, Mechanické sejačky

  Vistech viska, pneuma ja hydropneumakoneetObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 2400, Vyrobené v štáte: AT

  Mechanické sejačky
  2015
  Fínsko, sievi

  900 EUR
 • Vistech VT 2.9 Viska, Mechanické sejačky

  Vistech VT 2.9 ViskaObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 5, Pracovná šírka: 4x4 / x 2 (voliteľne)

  Mechanické sejačky

  Fínsko, Sievi

  900 EUR
 • Vistech VT 3.15 pneumaattinen, 2016, Mechanické sejačky

  Vistech VT 3.15 pneumaattinenPracovná šírka: 700, Vyrobené v štáte: AT

  Mechanické sejačky
  2016
  Fínsko, Sievi

  2 150 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Vistech poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Vistech poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Vistech poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.