Počet inzerátov: 3

Vesme poľnohospodárske stroje

Prezrite si Vesme poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vesme poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Vesme 230, 1989, Snehové frézy

  Vesme 230Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1, Pracovná šírka: 230

  Snehové frézy
  1989
  Fínsko, Turku

  750 EUR
 • Vesme T13-0000E1, Snehové frézy

  Vesme T13-0000E1Konfigurácia pohonu: Mounted, Transportná hmotnosť: 380, Pracovná šírka: 240

  Snehové frézy

  Lotyšsko, Jaunrauna

  1 074 EUR
 • Vesme Linko, Snehové frézy

  Vesme Linko

  Snehové frézy

  Fínsko, Lohja

  645 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Vesme poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Vesme poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Vesme poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.