Počet inzerátov: 2

Vervaet poľnohospodárske stroje

Prezrite si Vervaet poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Vervaet poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Vervaet 625 - 1116109, 2013, Repné kombajny

  Vervaet 625 - 1116109Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4, Topping system: Lift

  Repné kombajny
  2013 1508 h
  Spojené kráľovstvo, UK, Swineshead, PE20 3PS

  273 407 EUR
 • Vervaet Hydro Trike Centralsmøring, 2016, Aplikačné cisterny

  Vervaet Hydro Trike CentralsmøringObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Aplikačné cisterny
  2016
  Dánsko, Viborg

  389 953 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Vervaet poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Vervaet poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Vervaet poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.