Počet inzerátov: 4

UTB poľnohospodárske stroje

Prezrite si UTB poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky UTB poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • UTB 445 para peças, Podvozok

  UTB 445 para peças

  Podvozok

  Portugalsko

  Ponúknite cenu
 • UTB 550 para peças, Podvozok

  UTB 550 para peças

  Podvozok

  Portugalsko

  Ponúknite cenu
 • UTB 523 DT, 2005, Traktory

  UTB 523 DTTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 4 WD

  Traktory
  2005
  Rumunsko

  13 000 EUR
 • UTB 703 DTC, 2003, Traktory

  UTB 703 DTCTyp traktora: Poľnohospodárske traktory, Druh náhonu: 4 WD

  Traktory
  2003
  Rumunsko

  12 000 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii UTB poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie UTB poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie UTB poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.