Výsledky vyhľadávania

Prezrite si Unifarm agriculture z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Unifarm agriculture zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz agriculture.
6 Výsledkov hľadania v "Unifarm agriculture"
inzeráty/stránka
 • Unifarm CM 166, Žacie stroje

  Unifarm CM 166Pracovná šírka: 160

  Žacie stroje

  Nemecko, Werne

  756 EUR
 • Unifarm CR330, Riadkovače

  Unifarm CR330

  Riadkovače

  Nemecko, -

  1 300 EUR
 • Unifarm 186, Žacie stroje

  Unifarm 186Pracovná šírka: 186

  Žacie stroje

  Nemecko, Rinteln

  750 EUR
 • Unifarm Mulcher 2,70 m, Mulčovače

  Unifarm Mulcher 2,70 mObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Mulčovače

  Nemecko, 26506 Norden

  Ponúknite cenu
 • Unifarm 3 M, Riadkovače

  Unifarm 3 MKonfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 2, Stav zadných pneumatík: WorkingWidth%, : Accessories

  Riadkovače

  Švédsko, Lenhovda

  1 297 EUR
 • Unifarm 500, Obracače a zhrabovače sena

  Unifarm 500Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Stav zadných pneumatík: WorkingWidth%, : Accessories, : OtherInformation

  Obracače a zhrabovače sena

  Švédsko, Kungsgården *

  1 764 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Unifarm agriculture, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Unifarm agriculture, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Unifarm agriculture (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.