Vyhľadávanie použitého zariadenia

Zavrieť » Pokročilé vyhľadávanie

  Zadať inzerát - dopyt
  Počet inzerátov: 5

  Unifarm poľnohospodárske stroje

  Prezrite si Unifarm poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Unifarm poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
  Čítajte ďalej Zavrieť
  inzeráty/stránka
  • Unifarm CM 166, Žacie stroje

   Unifarm CM 166Pracovná šírka: 160

   Žacie stroje

   Nemecko, Werne

   756 EUR
  • Unifarm CM 186, 2007, Žacie stroje

   Unifarm CM 186Pracovná šírka: 185

   Žacie stroje
   2007
   Nemecko, Langenau

   1 429 EUR
  • Unifarm Cr 300, 1992, Riadkovače

   Unifarm Cr 300Konfigurácia pohonu: Mounted

   Riadkovače
   1992
   Švédsko, Ulricehamn

   914 EUR
  • Unifarm CW 500, 1992, Obracače a zhrabovače sena

   Unifarm CW 500Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Pracovná šírka: 500, Stav zadných pneumatík: Accessories%, : OtherInformation

   Obracače a zhrabovače sena
   1992
   Švédsko, Linköping *

   1 524 EUR
  • Unifarm 330, Riadkovače

   Unifarm 330Konfigurácia pohonu: Mounted, Obecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 3, Pracovná šírka: 330, Stav zadných pneumatík: Accessories%

   Riadkovače

   Švédsko, Vimmerby

   2 489 EUR

  Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Unifarm poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Unifarm poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

  Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Unifarm poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.