Počet inzerátov: 4

Unifarm poľnohospodárske stroje

Prezrite si Unifarm poľnohospodárske stroje z celej Európy. Najnovšie inzeráty sú v zozname ako prvé. Mimo iného môžete ojazdené stroje značky Unifarm poľnohospodárske stroje zoradiť podľa značky, roku, ceny, počtu hodín práce, či krajiny pôvodu jediným stlačením tlačidla. Zoradenie môžete vykonať kliknutím na tento odkaz poľnohospodárske stroje.
Čítajte ďalej Zavrieť
inzeráty/stránka
 • Unifarm CM 166, Žacie stroje

  Unifarm CM 166Pracovná šírka: 160

  Žacie stroje

  Nemecko, Werne

  756 EUR
 • Unifarm CM 186, 2007, Žacie stroje

  Unifarm CM 186Pracovná šírka: 185

  Žacie stroje
  2007
  Nemecko, Langenau

  1 429 EUR
 • Unifarm Mulcher 2,70 m, Mulčovače

  Unifarm Mulcher 2,70 mObecný stav / 1-5 / (čím lepší stav, tým vyššie číslo zadajte): 4

  Mulčovače

  Nemecko, 27793 Wildeshausen

  3 600 EUR
 • Unifarm Cr 300, 1992, Riadkovače

  Unifarm Cr 300Konfigurácia pohonu: Mounted

  Riadkovače
  1992
  Švédsko, Ulricehamn

  939 EUR

Tu je kompletný zoznam použitých poľnohospodárskych strojov zaradených v podkategórii Unifarm poľnohospodárske stroje, ktoré sa ponúkajú na predaj. Inzeráty, ktoré vás zaujmú, si môžete pridať do obľúbených, alebo môžete porovnať viac zaujímavých inzerátov medzi sebou. Výber vykonáte kliknutím na zaškrtávacie políčko, hneď vedľa obrázku použitého stroja z kategórie Unifarm poľnohospodárske stroje, ktorý sa vám zdá zaujímavý. Požadovanú akciu dokončíte kliknutím na jednu z vyššie uvedených možností. Ak chcete upraviť vaše hľadanie, prosím vráťte sa na začiatok stránky a použite voľbu "Nové vyhľadávanie".

Nezabudnite navštevovať Mascus pravidelne, pretože nové inzeráty s použitými strojmi z podkategórie Unifarm poľnohospodárske stroje (ale aj ďalšie použitá poľnohospodárska technika ) sa tu objavujú každý deň.